Strona główna > Gry > Przygodowe > Agon: The Mysterious Codex

Agon: The Mysterious Codex

r-e-k-l-a-m-a
Kategoria: Przygodowe
Producent: Private Moon Studios
Licencja: Strona oficjalna
Data dodania: 2013-02-28
Rozmiar: 0 MB
Platforma: PC
Liczba pobrań: 47
Ocena:
r-e-k-l-a-m-a

Opis

Agon: The Mysterious Codex przygodowa gra wyprodukowana przez węgierską firmę Private Moon Studios, wydaną (10go lutego 2011 roku) na rynek polski za sprawą rodzimego studia Play-publishing. Fabuła gry osadzona jest w postaci naukowca z brytyjskiego Muzeum Sztuki, który w trakcie swoich prac natrafił na zagadkę owianą wielką tajemnicą. Wyrusza zatem w podróż celem jej rozwikłania. Docelowo jego lokacjami będą Londyn, Madagaskar oraz Laponia. W podrózy towarzyszyć będą mu inne zagadki, a co za tym idzie nowe przygody. Tryb gry jedynie single player.

Podziel się z innymi

r-e-k-l-a-m-a
Pobierz

Podobne Gry

 • Age of Empires II: The Age of the Kings

  Age of Empires II: The Age of the Kings strategiczny z elementami RTS produkt firmy Ensemble Studios. Gra przenosi nas do Średniowiecza, do wyboru mamy jedną z trzynastu cywilizacji. Są

 • Agon: The Tale of the Four Dragons

  Agon: The Tale of the Four Dragons przygodowa gra wyprodukowana przez węgierską firmę Private Moon Studios, której Światowa premiera planowa jest na marzec roku 2013. Fabuła gry osadzona

 • Alone in the Dark 4: The New Nightmare

  Alone in the Dark 4: The New Nightmare przygodowa gra akcji, produkcji firmy DarkWorks, wydana na rynek polski 15go lipca 2001 roku przez rodzime studio Play It. W wydaniu czwartym nasz słynny

 • Ancient Evil: The Curse of the Snake Cult

  Ancient Evil: The Curse of the Snake Cult to MMORPG (ang. Massively multiplayer online role-playing game) wyprodukowana i wydane 13go sierpnia 2001 roku przez firmę Silver Lightning. Przystępując

Dodaj komentarz

Zasady publikowania komentarzy

 • Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.
newsletter rejestracja

Gry strategiczne oraz gry zręcznościowe online znajdziesz na wortalu CoolGames.pl. Pasjonaci elektronicznej rozrywki mogą przeglądać ogromną bazę, zawierającą najlepsze gry online.

Regularnie aktualizujemy nasze rankingi. Dowiesz się z nich między innymi jakie są najciekawsze premiery, jakie gry strategiczne dodaliśmy ostatnio do wortalu, a także w które gry zręcznościowe online najczęściej grają nasi użytkownicy.

Dla czytelników wiadomości z wirtualnego świata publikujemy artykuły, w których recenzujemy najlepsze gry online, godne uwagi programy, sterowniki oraz najświeższe nowinki technologiczne z kraju i ze świata.

Jeśli jesteś fanem gier wydanych w wersji na PC, w dziale Gry WWW na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zręcznościówki, akcja, gry strategiczne, czy sport – a wszystko to dokładnie skategoryzowane.

W dziale Video znajdziecie starannie wyselekcjonowane pod kątem jakości trailery, zapowiedzi i inne filmy związane z produkcją gier. Najlepsze gry online zaprezentowane w formie krótkiego video pozwalają w atrakcyjny sposób zapoznać się z ich środowiskiem.

Systematycznie dodawane screeny i wysokiej rozdzielczości zdjęcia z gier dają szerokie pojęcie o ich grafice oraz istotny wgląd w interfejs. O ile gry zręcznościowe online nie wymagają obrazu o jakości HD to już gry akcji, czy przygodowe to produkcje, w których piękna grafika jest podstawą. Właśnie dlatego stworzyliśmy dział Galerie, dzięki któremu możemy ułatwić Wam wybór spośród wielu propozycji dostępnych na rynku.

Na koniec coś na rozluźnienie po intensywnych poszukiwaniach. W dziale Soft Demoty zamieszczamy dla Was śmieszne, w naszym subiektywnym mniemaniu, treści.